Konaklama - The Ankara Otel

Kongremiz The Ankara Otel'de gerçekleşecektir.

Genel Bilgi

The Ankara Otel, hızlı tren garı ve alışveriş merkezi ile aynı kompleks içinde yer alan The Ankara Hotel Şehri çevreleyen anayolların tam kalbinde konumlanmıştır. Kongremiz salonu otel içerisinde yer almakta olup COVID-19 tedbirleri alınmış durumdadır. Otel şehir panoramasına hâkim olmanın avantajının yanı sıra Ankara denilince aklınıza gelebilecek tüm simgeleri ile çok yakın mesafededir. Şehrin tam göbeğinde bulunan, içinde Alişveriş Merkezi barındıran ve yüksek hızlı tren garı ile de aynı yapı içerisinde olup; diğer şehir içi ulaşım noktalarının tam merkezindedir.


Oda Bilgileri

Rahat bir çalışma ve yaşam alanı ile dinlenme alanlarını kendisinde barındıran ve günümüz iş seyahatlerinin yorgunluğunu alacak ve sizi yeni güne en iyi şekilde hazırlayacak 24 saat oda servisi sayesinde bir otel odasından farklı hissetmenizi sağlayacaktır.Toplantı Salonu

Ankara’da iş ve siyaset dünyasının kalbinde yer alan The Ankara Otel 5 kişiden 1000 kişiye kadar tüm kongre ve toplantı organizasyonlarınız için eşsiz bir ortam sunmaktadır. 10 adet toplantı salonu bulunan otelimizin yüksek tavanlı, kolonsuz, konforlu salonları; talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda dekore edilebilmekte ve bölünebilmektedir. Salonlarla aynı büyüklükteki fuaye alanları ve Ankara manzaralı geniş terasıyla ihtiyaçlarınıza uygun çözümler yaratabilmektedir. Günümüz ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış salonlarımız, sizlere tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak teknik donanımlarıyla hizmet verebilmektedir. Toplamda 10 Adet Çok Amaçlı Salon; toplantı ve etkinliklerinizde en iyi hizmeti verebilecek durumda farklı kapasite seçenekleri ile salonlarımız sizlerin hizmetindedir.


Konum Bilgisi

ADRES : Eti Mah. Celal Bayar Bulvarı. No:78/A 06930 Maltepe / ANKARA

TELEFON : +90 312 508 10 10

Google Maps ile konum bilgisi almak için tıklayınız.

Konum Bilgisi Al

Copyright @2021 Metepol Danışmanlık E-Ticaret ve Bilişim